poniedziałek, 7 października 2024 14:25

Wkra Sochocin wysoko przegrywa w ostatnim meczu przed własną publicznością

Nie tak, ostatni mecz u siebie sezonu 2022/2023 w lidze okręgowej, wyobrażali sobie piłkarze Wkry Sochocin, którzy przegrali 1:5 z GKS Strzegowo. Goście od początku dominowali na placu gry a do przerwy prowadzili już trzema golami, choć mogli nawet pięcioma. Bezradność pod bramką rywali powodowała frustrację kibiców. Na domiar złego po stykowej sytuacji w polu karnym urazu nabawił się najskuteczniejszy strzelec sochocinian czyli Mateusz Żulewski. Co prawda wrócił jeszcze na boisku, ale po kilku minutach oglądał już poczynania kolegów z ławki rezerwowych. Po przerwie karnego przestrzelił Artur Matla. Udało mu się zrehabilitować w 77 minucie, gdy pewnie wykończył sytuację sam na sam, ale w drugi połowie i tak lepsi byli gracze GKS-u, którzy trafili do bramki gospodarzy jeszcze dwukrotnie.

powiedział po meczu Radiu Płońsk Mateusz Pałka, trener Wkry.

Przed jego podopiecznymi jeszcze wyjazdowy mecz z Kurpikiem Kadzidło. Aktualnie w tabeli Wkra jest na 12 miejscu.