poniedziałek, 7 października 2024 04:15

Sześć medali Asi i Michała podczas Lekarskich Mistrzostw Polski w Zakopanem

W wybornych nastrojach z jubileuszowej 20. edycji Mistrzostw Lekarskich, rozgrywanych w Zakopanem wracają medycy: Joanna i Michał Jaszczur. W imprezie udział wzięło aż 10 tys. osób. Konkurencje lekkoatletyczne, w których udział brali dobrze znani lekarze z Płońska, odbyły się na stadionie Centralnego Ośrodka Sportu. Asia, wygrała finał biegu na 100 m i została najszybszą lekarką w Polsce. Ponadto do dorobku medalowego dorzuciła też srebrny krążek w skoku w dal. Michał po raz trzeci z rzędu został mistrzem Polski w sztafecie 4x100 metrów a dodatkowo ze stolicy polskich gór przywiezie także srebrny medal w biegu na 400 m i brązowe z rywalizacji na 100 i 200 m.

By uzmysłowić wszystkim liczbowo jak utytułowanymi zawodnikami pośród lekarzy są państwo Jaszczur dodajmy tylko, że w dotychczasowej historii tych zawodów Asia ma już 12 krążków a Michał 39.