poniedziałek, 7 października 2024 02:25

Gladiator z pewnym awansem do kolejnym rundy OPP

Gladiator Słoszewo rozgromił 6:0 Żbika Nasielsk w spotkaniu IV rundy Okręgowego Pucharu Polski. Podopieczni Pawła Szpojankowskiego nie zwalniają tempa i tym razem odprawili z kwitkiem rywala, występującego o dwie klasy rozgrywkowej wyżej. Do przerwy nic nie wskazywało, że mecz zakończy się tak wysokim wynikiem. Gospodarze prowadzili 1:0 po golu Aleksandra Saleha. Po przerwie worek z bramkami rozwiązali: Mariusz Kopecki autor czterech goli i Piotr Wypyszyński a w tej rywalizacji mógł paść jeszcze wyższy wynik.

powiedział Piotr Wypyszyński, napastnik Gladiatora Słoszewo.

W kolejnej V rundzie słoszewianie zagrają u siebie z MZKS Narew Ostrołęka. Z rywalizacji pucharowej odpadła drużyna Płońskiej Akademii Futbolu, która na wyjeździe 4:3 przegrała z Wkrą Żuromin.