poniedziałek, 7 października 2024 00:42

Jest przebudzenie. Pierwsza wygrana w sezonie PAF Płońsk

Do ósmego spotkania ligowego na komplet punktów musiał czekać zespół Płońskiej Akademii Futbolu w rozgrywkach V ligi. Złą passę podopieczni Kamila Kobylińskiego, przerwali w rywalizacji z Amatorem Maszewo wygrywając 2:1. W pierwszej połowie gracze z Płońska dominowali w posiadaniu piłki i w stwarzanych okazjach podbramkowych. Na prowadzenie wyprowadził ich Adam Szcześniak. Rywale wyrównali, ale w drugiej połowie jak się okazało decydujący „cios” zadał Radosław Wesołowski. Po drugim golu dla gospodarzy inicjatywę przejęli rywale, choć piłkę meczową miał też w samej końcówce Mateusz Rutkowski. Ostatecznie pierwsze trzy punkty w tym sezonie dopisał PAF.

powiedział Radosław Wesołowski, napastnik PAF Płońsk.

W tabeli płońszczanie mają 6 punktów i nadal znajdują się w strefie spadkowej. W kolejnym spotkaniu zagrają ze Świtem Staroźreby.