niedziela, 6 października 2024 22:27

Fantastyczna seria meczów bez porażki zakończona, ale Sona jeszcze pokaże serce

Na 27 spotkaniach zakończyła się seria meczów bez porażki Sony Nowe Miasto w lidze okręgowej. Drużyną, która ją przerwała została dosyć niespodziewanie Korona Szydłowo, przed tą kolejką zamykająca tabelę. Niestety było to zdecydowanie najsłabsze w tym sezonie spotkanie ekipy z Nowego Miasta. Pierwsza bramka dla gości wpadła już w drugiej minucie gry. Do przerwy rywale podwyższyli na 0:2 a w drugich 45-minutach ustalili wynik meczu na 0:3. Wspólnym mianownikiem dla wszystkich straconych goli były błędy własne, których Sona w tym meczu się nie ustrzegła.

powiedział Bartosz Kaczor, trener zespołu z Nowego Miasta.

Szansa do rehabilitacji i rozpoczęcia nowej passy już za tydzień w spotkaniu wyjazdowym ze wspomnianą Opią. W tabeli Sona po tej kolejce jest na 4 miejscu.