niedziela, 6 października 2024 20:24

Gladiator z kolejnymi trzema punktami

Niepokonany w rozgrywkach A-klasy pozostaje zespół GKS Gladiatora Słoszewo, który w 11 kolejce pokonał ekipę Mławianki II Mława 6:3. Podobnie jak w poprzednich meczach podopieczni Pawła Szpojankowskiego, szybko zaczęli strzelanie. Zaczęło się od trafienia z rzutu karnego Daniela Mitury. Później w pierwszej połowie gospodarze dalej punktowali rywala po trafieniach: Marcina Tomczaka, Piotra Majchrzaka i Bartosza Chrząszczewskiego. Trochę niespodziewanie przed przerwą zrobiło się 4:2 po dwóch udanych wyjściach piłkarzy z Mławy. Po zmianie stron znów na listę wpisał się Chrząszczewski, ale rywale zdobyli trzecią bramkę z karnego. Ostatnie słowo należało jednak do Gladiatora za sprawą Piotra Wypyszyńskiego.

powiedział po meczu Radiu Płońsk Daniel Mitura, pomocnik słoszewian.

W tabeli niepokonany Gladiator pozostaje liderem rozgrywek. W następnej kolejce zagra z zespołem Narew 1962 Ostrołęka.