sobota, 5 października 2024 10:21

Sona wygrywa w ostatnim meczu sezonu przed własną publicznością

Sona Nowe Miasto z przytupem kończy sezon 2023/2024 u siebie. W spotkaniu przedostatniej kolejki ligi okręgowej pokonała Kryształ Glinojeck aż 5:1. Jako pierwszy na listę strzelców sobotniego popołudnia wpisał się Jakub Piliński. Gola na 2:0 strzelił Szymon Pawlak a pierwszą połowę po stronie Sony, celnym strzałem zakończył ponownie Kuba Piliński. W drugich 45-minutach rywali dobili kolejno: Kamil Roman i Łukasz Młudzikowski. W końcówce wynik mógł być jeszcze wyższy, ale zabrakło skuteczności. Spotkaniem z Glinojeckiem, z kibicami pożegnał się bramkarz Sony Sebastian Nowiński, który po ostatnim gwizdku porozmawiał z naszym reporterem.

Dzięki wygranej Sona zapewniła sobie 4 miejsce w tabeli na koniec sezonu. W ostatnim spotkaniu zagra na wyjeździe z GKS Strzegowo.