sobota, 5 października 2024 16:21

Kolejny medal mistrzostw Polski Jakuba Ptasiewicza

Źródło: Zbiory klubowe

Kolejny duży sukces Jakuba Ptasiewicza z klubu MKS Bank BS Płońsk. Po ubiegłorocznym złotym medalu podczas mistrzostw Polski do lat 18 na stadionie w skoku w dal z wynikiem 7.07 m w sobotnie popołudnie po pasjonującym konkursie Jakub został brązowym medalistą Halowych Mistrzostw Polski U20 w skoku w dal z nowym rekordem życiowym 6.99. To również najlepszy tegoroczny wynik sportowy klubu.

Dzielnie radzili sobie również inni zawodnicy płońskiego klubu. Julia Kwasiborska zajęła 5 miejsce w finale biegu na 60 m z rekordem życiowym 7.75. Kacper Buczyński był 4 w finale B biegu na 60 m - 7.22 i ostatecznie zajął 12 miejsce. Kacper Gałczyński zajął 25 miejsce w biegu na 300 m – 38.96 a 26 miejsce z nowym rekordem życiowym zajęła Julia Pierścińska w biegu na 300 m – 44.32.