piątek, 3 maja 2024 21:45

Gladiator znów pewnie wygrywa

W rozgrywkach A-klasy zespół Gladiatora Słoszewo pewnie zmierza po awans do ligi okręgowej. W 18 kolejce odniósł kolejne przekonywujące zwycięstwo, tym razem 8:0 pokonując zespół KS Wąsewo. Trzeba jednak oddać przyjezdnym, że w pierwszej połowie dobrze się bronili, by worek z bramkami nie został za szybko rozwiązany. Po trafieniach Bartosza Chrząszczewskiego i Adriana Bieńkowskiego, gospodarze do przerwy prowadzili 2:0. Po zmianie stron punktowali już jednak rywala jak zamroczonego boksera. Na listę strzelców wpisywali się kolejno: Piotr Wypyszyński, ponownie Chrząszczewski, Jarosław Kułaga, jeszcze raz Wypyszyński, Damian Skumórski i Adrian Małecki. Wynik mógł być jeszcze wyższy, ale dwukrotnie gospodarze trafiali w aluminium bramki gości.

ocenił po meczu Piotr Wypyszyński.

W tabeli Gladiator pozostaje liderem rozgrywek. W następnej kolejce zagra derbowy mecz z Koroną Karolinowo.