sobota, 5 października 2024 14:18

Kolejna porażka GKS-u Gumino

O tej rundzie piłkarze GKS Comfort-Therm Gumino chcieliby jak najszybciej zapomnieć. W dotychczasowych meczach ligi okręgowej na wiosnę, nie wygrali bowiem żadnego meczu i zdobyli tylko jeden punkt. Niestety złej passy nie udało się zmienić w spotkaniu z Ostrovią Ostrów Mazowiecką w spotkaniu 26 kolejki. Choć do przerwy gospodarze przegrywali tylko 0:1, to szybko w drugiej połowie worek z bramkami dla Ostrovi się otworzył. Pomogła w tym czerwona kartka dla Jakuba Polniaka. Rywale strzelili cztery kolejne gole i skończyło się na 0:5. W ostatnich minutach GKS nie zdołał strzelić bramki honorowej pomimo iż siły się wyrównały. Trener ekipy z Gumina Dawid Kręt zapowiada, że pomimo trudnej sytuacji w tym sezonie zespół się nie podda do ostatniego meczu.

W tabeli GKS z dorobkiem 10 punktów zamyka tabelę okręgówki. W następnym spotkaniu zagra na wyjeździe z Rzekunianką Rzekuń.