sobota, 5 października 2024 12:32

Orlęta z porażką w ostatnim meczu w roli gospodarza

Nie tak gracze GKS Orlęta Baboszewo, wyobrażali sobie ostatni mecz przed własną publicznością w sezonie 2023-2024. W spotkaniu z Wieczfianką Wieczfnia Kościelna przegrali ostatecznie 3:4. Po pierwszej połowie nic jednak nie wskazywało na takie zakończenie spotkania. Orlęta przeważały a wynik też był korzystny. Po trafieniach Marcela Charzyńskiego i Michała Kędzierskiego było 2:1 dla gospodarzy. Chwila nieuwagi na początku drugiej połowy spowodowała, że goście w ciągu trzech minut trafili dwukrotnie. GKS próbował odrobić straty, ale uderzał nad poprzeczką. Później w 83 minucie Wieczfnia po efektownym lobie podwyższyła przewagę. Ostatnie słowo należało do Pawła Bogdańskiego, który zmniejszył rozmiary porażki.

powiedział Sławomir Gołębiewski z ekipy przyjezdnych.

W ostatnim meczu Orlęta zagrają na wyjeździe z MKS II Ciechanów. Aktualnie w tabeli zajmują 5 pozycję.