sobota, 5 października 2024 10:24

Sona tylko z jednym punktem na początek rundy rewanżowej

Z niedosytem pierwszy mecz rundy rewanżowej rozgrywek ligi okręgowej kończą gracze Sony Nowe Miasto, którzy przed własną publicznością zremisowali 1:1 z KS Wąsewo. Faworytem przed pierwszym gwizdkiem sędziego była Sona. Rywale to przedostatni zespół tabeli. Boisko jednak nie odzwierciedliło pozycji obu ekip. W pierwszej połowie gospodarze mieli co najmniej trzy doskonałe okazje do zdobycia bramki. Wykorzystali jedną po golu Macieja Załęckiego i kapitalnej asyście Sebastiana Nowińskiego bramkarza gospodarzy. Rywale jednak odpowiedzieli po przerwie. W końcówce spotkania znów błysnął golkiper miejscowych broniąc dwukrotnie w sytuacjach sam na sam.