poniedziałek, 7 października 2024 04:13

To nie wynik hokejowy. Gladiator pogromem napisał historię

Kibice biorąc pod uwagę, że w meczu GKS Gladiator Słoszewo – GKS Pokrzywnica faworytem byli gospodarze a goście dodatkowo przyjechali w osłabionym składzie, mogli typować wysokie zwycięstwo słoszewian. Jednak medal temu, kto trafił, że spotkanie II kolejki A-klasy, zakończy się triumfem podopiecznych Pawła Szpojankowskiego 14:0. Tak, to nie żart, nie była to rywalizacja hokeistów a piłkarzy. Po pierwszej połowie jeszcze nic nie wskazywało na taki pogrom. Gladiator prowadził 4:0. Po przerwie worek z bramkami rozwiązał się a swój dzień miał Mariusz Kopecki, który na listę strzelców wpisał się 6 razy.

Oprócz napastnika Gladiatora dwukrotnie trafiali: Dawid Dębkowski i Daniel Mitura a jedno trafienia zaliczyli: Michał Kowalski, Bartosz Chrząszczewski, Mateusz Lewandowski i Piotr Majchrzak. Co godne podkreślenia w drugiej połowie gospodarze nie zamierzali poprzestać i wyśrubowali rekord wygrywając w oficjalnym meczu na tym poziomie rozgrywkowym różnicą 14 goli. Są liderem w tabeli a w następnej kolejce zagrają na wyjeździe z GKS Łyse.