poniedziałek, 7 października 2024 12:20

Udany sezon zawodników Klubu Kolarskiego Załuski Team

Źródło: Zbiory klubu Klub Kolarski Załuski Team

Zawodnicy Klubu Kolarskiego Załuski Team, kończą sezon w bardzo dobrych humorach. Trzeci rok z rzędu wygrywają klasyfikację drużynową zawodów Legia MTB Maraton.

To nie koniec dobrych informacji, ponieważ Michał Bujan wygrał klasyfikację generalną na dystansie GIGA, triumfując w kategorii i ostatnich zawodach w sezonie. Magdalena Osiak zajęła na koniec sezonu 3 miejsce pośród kobiet na dystansie MEGA. Dodatkowo Magda wspólnie z Kamilem Koprowskim wygrała klasyfikację MX, a wójt gminy Załuski zakończył rywalizację w MM3 na 3 pozycji. W sobotnich zawodach zameldował się na 2 miejscu w kategorii MM3. Drugi zmagania w tej samej kategorii zakończył Artur Kaczmarski, a miejsce tuż za podium zanotował Marcin Stasiak.

Na brawa zasługują także najmłodsi adepci kolarstwa z Załusk, którzy kończą zmagania na 4 miejscu w klasyfikacji drużynowej. W ostatnich zawodach sezonu na warszawskiej Woli: Ignacy Wieczorek na linię mety, wjechał na 3 pozycji na dystansie Mini. Przypomnijmy, że tydzień temu kolarze klubu z powiatu płońskiego, zapewnili sobie zwycięstwo w cyklu: „Łaciate Mazury Open”.